Visiace náušnice- muchotrávka

€13,90 –7 %
Visiace nausnice muchotravka damske
€13,90 –7 % €12,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Darček od 20 € - Náušnice LABKY
Darček od 30 € - Náušnice Malý princ
Zber odpadu
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Maliarska paleta
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Edícia náušníc inšpirovaná prírodou, pri ktorej sme sa nechali uniesť a načali sme aj netradičné motívy.

Dámske drevené ručne maľované visiace náušnice obohatia outfit každej sebavedomej ženy o štýl a eleganciu. Ich základný prvok je z chirurgickej hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele.
Visiace náušnice sú maľované vysokokvalitnou akrylovou farbou. Slovenský dizajn a príjemná kombinácia farieb zaručuje, že sa hodia k nejednému outfitu.
Sú skvelým módnym dopnkom na každodenné nosenie, ako aj na oslavy či letné večierky. Náušnice slúžia ako ideálny darček pre ženu.

Materiál:

Javorové drevo 3 mm 
Celková dĺžka s háčikom 53 mm, šírka 23 mm
Zapínanie: Chirurgická oceľ
Farba, lak

Pretože sú všetky drevené náušnice vyrábané ručne, môžu sa mierne líšiť od zobrazených obrázkov. Každé visiace náušnice sú dodávané s malou darčekovou krabičkou.

 

Dlho sme premýšlali o tom, ako by sme sa mohli odvďačiť svetu...Chceli sme sadiť stromy, ako to robia všetci, ale platiť firme, ktorá má sídlo niekde v USA a sadí stromčeky v Afrike, kde ich možno ani nie je treba, nám prišlo veľmi pošetilé. A tak sme chceli niečo, čo naozaj pomôže.
Pomôcť na lokálnej úrovni u nás na Slovensku nám nakoniec prišlo ako najlepší nápad. Pri návštevách našich obľúboneých lesov sme si všimli
množstvo dopadu a tak sme ho začali zbierať.Drevené visiace náušnice ktoré v sebe nesú silnejší odkaz. Z každej objednávky vyzbierame kilo odpadu z okolia riek či lesov. Budeme sa snažiť pridávať fotky zo zberov odpadu na mesačnej báze. A ak by sa k nám chceš pridať, neváhaj nás kontaktovať.


Drevo na náušniciach neustále pracuje a z dôvodu, že chceme, aby vám vydržali čo najdlhšie, vás musíme upozorniť, aby sa nedostali do styku s vodou či kozmetickými prostriedkami.

Tak neváhaj poteš seba, alebo svojich blízkych.
Konaj dobro, vyzeraj dobre.