Zábavná pokladnička na 10 O00 eur

€27,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Darček od 20 € - Náušnice LABKY
Darček od 30 € - Náušnice Malý princ
Zber odpadu
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Maliarska paleta
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Predstavujeme dômyselné riešenie sporenia s nádychom vzrušenia: 10 000 Eurová pokladnička!

 

Už vás nebavia tradičné prasiatka, ktoré neponúkajú žiadnu motiváciu na sporenie? Zoznámte sa s našim zábavným a pútavým spôsobom, ako si našporiť svoje peniaze a sledujte, ako vaše úspory rastú priamo pred vašimi očami. Náša pokladnička nie je len schránkou na vaše mince a bankovky; je to hra očakávania a úspechu.

 

Predstavte si toto: elegantný, drevený box zdobený 92 očíslovanými slotmi v rozmedzí od 1 do 500 eur. Zakaždým, keď vložíte peniaze, môžete hrať napínavú hru s výberom čísla, ktoré chcete prečiarknuť. S každým vyznačeným číslom ste o krok bližšie k cieľu:  10 000 eur!

 

Je to ako honba za finančným úspechom, kde vás každý vklad približuje k vášmu cieľu. Či už si šetríte na vysnívanú dovolenku, špeciálny nákup alebo jednoducho vytvárate núdzový fond, naša pokladnička  pridá do Vašej cesty prvok zábavy.

 

Táto schránka je vyrobená tak, aby vydržala a zaisťuje, že vaše ťažko zarobené peniaze zostanú v bezpečí, kým nebudete pripravení požiadať o Vašu odmenu. Vďaka kompaktným rozmerom sa navyše hodí do akéhokoľvek priestoru, či už je na stole, poličke alebo nočnom stolíku.

 

Prečo sa teda uspokojiť s obyčajným, keď sporenie môžete zmeniť na dobrodružstvo? Získajte 1 000 Euro pokladničku ešte dnes a začnite svoju cestu k finančnej slobode!