Visiace náušnice - Mačiatka

€11,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Darček od 20 € - Náušnice LABKY
Darček od 30 € - Náušnice Malý princ
Zber odpadu
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Maliarska paleta
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Mačacie zábavné náušničky!

Visiace náušničky pre každého milovníka domácich šeliem alebo ako ich voláme my, pánov domu.

Dámske drevené dvojdielne náušnice obohatia šatník každej sebavedomej ženy o štýl a eleganciu. Ich základný prvok je z chirurgickej hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele.
Visiace náušnice sú vyrobné priamo v Tatrách. Slovenský dizajn a príjemná kombinácia farieb zaručuje, že sa hodia k nejednému outfitu.
Sú skvelým módnym dopnkom na každodenné nosenie, ako aj na oslavy či letné večierky. Náušnice slúžia ako ideálny darček pre ženu.

Materiál:

Javorové drevo 3 mm - Mačiatka
Zapínanie: Chirurgická oceľ
Medzikrúžky: Chirurgická oceľ
Farba, olej

Pretože sú všetky drevené náušnice vyrábané ručne, môžu sa mierne líšiť od zobrazených obrázkov. Každé visiace náušnice sú dodávané s malou darčekovou krabičkou.

 

Dlho sme premýšlali o tom, ako by sme sa mohli odvďačiť svetu...Chceli sme sadiť stromy, ako to robia všetci, ale platiť firme, ktorá má sídlo niekde v USA a sadí stromčeky v Afrike, kde ich možno ani nie je treba, nám prišlo veľmi pošetilé. A tak sme chceli niečo, čo naozaj pomôže.
Pomôcť na lokálnej úrovni u nás na Slovensku nám nakoniec prišlo ako najlepší nápad. Pri návštevách našich obľúboneých lesov sme si všimli
množstvo dopadu a tak sme ho začali zbierať.Drevené visiace náušnice ktoré v sebe nesú silnejší odkaz. Z každej objednávky vyzbierame kilo odpadu z okolia riek či lesov. Budeme sa snažiť pridávať fotky zo zberov odpadu na mesačnej báze. A ak by sa k nám chceš pridať, neváhaj nás kontaktovať.


Drevo na náušniciach neustále pracuje a z dôvodu, že chceme, aby vám vydržali čo najdlhšie, vás musíme upozorniť, aby sa nedostali do styku s vodou či kozmetickými prostriedkami.

Tak neváhaj poteš seba, alebo svojich blízkych.
Konaj dobro, vyzeraj dobre.