O NÁS

Odjakživa sme mali radi prírodu, je to späté s tým, že sídlime v meste Vysoké Tatry a našim domovom lesy a hory. Vždy nás znepokojovala situácia v ktorej žijeme, počas našich životov sa toho v horách zmenilo veľa. Do dnes si pamätáme ako sme lyžovali po zasnežených kosodrevinových pláňach a sneh býval až do leta, no dnes už také také zimy nie sú. Potoky z ktorých sa dalo do nedávna piť a boli plné života, sa pomaly menia na korytá plné plastov hneď ako prejdú prvou dedinou.  Nevedeli sme ako, ale vždy sme túžili svetu nejako pomôcť.  Skúšali sme to rôzne.

 

Tvor, čo netvorí, nežije!

Rozhodli sme vytvárať niečo, čo by bolo čisté a ekologické. Po viacerých pokusoch sme sa dopracovali k drevu, ktoré je obnoviteľným prírodným zdrojom a má dlhú životnosť. Práci s drevom sa venujeme od roku  2017. Skúšali sme toho naozaj veľa, od políc z odpadového dreva či lampám z dreva palivového. Výrobu sme zahájili lampami z palivového dreva či policami z dreva odpadového.

Naša tvorba nás napokon dostala až k výrobe drevených módnych doplnkov. Vďaka ľudom, ktorí mali o naše výrobky stále väčší záujem, sme sa rozhodli vytvoriť e-shop mniau.

A od roku 2020 sa vieme výrobe venovať naplno. Máme ešte veľa projektov ktoré túžime uskutočniť a dúfame že budete aj Vy stáť pri nás.

S pozdravom tým Mniau