Strieborný náhrdelník KVET AQUAMARÍNU, s aquamarínom osadeným v orechovom dreve

Neohodnotené
€29,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
28.7.2021 28.7.2021 Zvoľte variant

Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, aquamarín, orechové drevo

Detailné informácie

Podrobný popis

Do detailu prepracovaný, minimalistický no zároveň hravý šperk - čo, viac si môžete priať? Náš jedinečný ručne vyrábaný strieborný náhrdelník KVET  AQUAMARÍN, s aquamarínom osadeným v orechovom dreve Vás určite osloví tou správnou kombináciu materiálov. Či už je to jemná strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, masívne orechové povrchovo upravené drevo, prírodný kameň alebo detail ako pevný úchyt prívesku z rovnakého striebra ako je aj retiazka. Lôžko a okolie kameňa je zaliate v špeciálnej živici s kráľovsky modrým pigmentom, ktorý dotvára celkový dojem zo šperku.

Náhrdelník bol vyrobený na Slovensku. Jeho návrh bol inšpirovaný súladom skál a stromov čistej prírody Tatier. 

Náhrdelník je dodávaný v na mieru vytvorenom darčekovom balení so srdiečkami.

(Musíme Vás upozorniť, že drevo celý život pracuje, a keďže chceme, aby Vám vydržal náhrdelník čo najdlhšie, nesmie sa dostať do styku s vodou a kozmetickými prostriedkami)

Detail:

- Orechové drevo

- Prírodný neopracovaný Aquamarín

- Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000

- Strieborný úchyt prívesku s rýdzosťou Ag925/1000

- Veľkosť prívesku: 12mm x 10mm

-Živica s kráľovsky modrým pigmentom

K čomu sa náhrdelník hodí?

Určite ho odporúčame nosiť so svetlými blúzkami s golierom na bežné dni v kancelárii, kde Vám dodá eleganciu, alebo len tak na príjemné letné prechádzky. Na rande sa jednoznačne hodí k výstrihu v tvare V, kedy budete neodolateľná.

Zaujímavosť o kameni:

Akvamarín- Drahokam svetlo modrej farby, ktorý svoje meno dostal po morskej vode. Verilo sa že má moc utíšiť rozbúrené oceány a zachrániť tak námorníkov na palubách vratkých lodí, ktorí z neho nosili šperky. No jeho čírosť mala pre iných význam v úprimnosti v manželskom zväzku. Jeho nosenie napomáha k trvácemu partnerskému vzťahu.

Tak a teraz už potešiť len seba, alebo svojich blízkych.