Strieborný náhrdelník KLEOPATRA, so smaragdom osadeným v orechovom dreve

Neohodnotené
€43,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
28.7.2021 28.7.2021 Zvoľte variant

Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, smaragd, orechové drevo

Detailné informácie

Podrobný popis

Do detailu prepracovaný, minimalistický no zároveň hravý šperk - čo, viac si môžete priať? Náš jedinečný ručne vyrábaný strieborný náhrdelník KLEOPATRA, so smaragdom osadeným v orechovom dreve Vás určite osloví tou správnou kombináciu materiálov. Či už je to jemná strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, masívne orechové povrchovo upravené drevo, prírodný kameň alebo detail ako pevný úchyt prívesku z rovnakého striebra ako je aj retiazka. Lôžko a okolie kameňa je zaliate v špeciálnej živici s kráľovsky modrým pigmentom, ktorý dotvára celkový dojem zo šperku.

Náhrdelník bol vyrobený na Slovensku. Jeho návrh bol inšpirovaný súladom skál a stromov čistej prírody Tatier. 

Náhrdelník je dodávaný v na mieru vytvorenom darčekovom balení so srdiečkami.

(Musíme Vás upozorniť, že drevo celý život pracuje, a keďže chceme, aby Vám vydržal náhrdelník čo najdlhšie, nesmie sa dostať do styku s vodou a kozmetickými prostriedkami)

Detail:

- Orechové drevo

- Prírodný neopracovaný smaragd

- Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000

- Strieborný úchyt prívesku s rýdzosťou Ag925/1000

- Veľkosť prívesku: 12mm x 10mm

-Živica s kráľovsky modrým pigmentom

K čomu sa náhrdelník hodí?

Určite ho odporúčame nosiť so svetlými blúzkami s golierom na bežné dni v kancelárii, kde Vám dodá eleganciu, alebo len tak na príjemné letné prechádzky. Na rande sa jednoznačne hodí k výstrihu v tvare V, kedy budete neodolateľná.

Zaujímavosť o kameni:

Smaragd- Svätá Hidegarda z Bingenu bola presvedčená o tom, že smaragd v sebe ukrýva celú zeleň prírody. Je odjakživa kameňom kráľov, zbožňovala ho aj samotná Kleopatra, podľa ktorej je náš šperk pomenovaný. Smaragd je drahokam, ktorý dodáva vášmu telu inšpiráciu, kreativitu či silnú trpezlivosť.

Tak a teraz už potešiť len seba, alebo svojich blízkych.