Strieborný náhrdelník 5 KRIŠTÁĽOV, 5 vzácnych kameňov osadených v orechovom dreve

€33,90
Skladom
Dĺžka retiazky (Striebro 925/1000)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, ametyst, aquamarín ,jantár, karneol ,olivínorechové drevo 

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Objednaj za 20 € - Náušnice LABKY
Objednaj za 25 € - Náušnice Malý princ
Pomáhame
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Remeselná výroba
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Do detailu prepracovaný, minimalistický no zároveň hravý šperk - čo, viac si môžete priať? Náš jedinečný ručne vyrábaný strieborný náhrdelník 5 KRIŠTÁĽOV, s  ametystom, aquamarínom ,jantárom, karneolom ,olivínom osadeným v orechovom dreve Vás určite osloví tou správnou kombináciou materiálov. Či už je to jemná strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000, masívne orechové povrchovo upravené drevo, prírodný kameň alebo detail ako pevný úchyt prívesku z rovnakého striebra ako je aj retiazka. Lôžko a okolie kameňa je zaliate v špeciálnej živici s kráľovsky modrým pigmentom, ktorý dotvára celkový dojem zo šperku.

Náhrdelník bol vyrobený na Slovensku. Jeho návrh bol inšpirovaný súladom skál a stromov čistej prírody Tatier. 

Náhrdelník je dodávaný v na mieru vytvorenom darčekovom balení so srdiečkami.

(Musíme Vás upozorniť, že drevo celý život pracuje, a keďže chceme, aby Vám vydržal náhrdelník čo najdlhšie, nesmie sa dostať do styku s vodou a kozmetickými prostriedkami)

Detail:

- Orechové drevo

- Prírodný neopracovaný ametyst, aquamarín ,jantár, karneol, olivín

- Strieborná retiazka s rýdzosťou Ag925/1000

- Strieborný úchyt prívesku s rýdzosťou Ag925/1000

- Veľkosť prívesku: 12mm x 10mm

- Živica s kráľovsky modrým pigmentom

K čomu sa náhrdelník hodí?

Určite ho odporúčame nosiť so svetlými blúzkami s golierom na bežné dni v kancelárii, kde Vám dodá eleganciu, alebo len tak na príjemné letné prechádzky. Na rande sa jednoznačne hodí k výstrihu v tvare V, kedy budete neodolateľná.

Zaujímavosť o kameni:

Ametyst- Odjakživa vyhľadávaný kameň kráľovstvami a aj samotnou cirkvou. Je jedným z dvanástich kameňov apokalipsy. Je nadmieru obľúbený a často používaný v korunovačných šperkoch ako napríklad v žezle britskej koruny. Premieňa negatívne psychické útoky na jeden z najkrajších citov človeka, lásku.

Aquamarín- Drahokam svetlo modrej farby, ktorý svoje meno dostal po morskej vode. Verilo sa, že má moc utíšiť rozbúrené oceány a zachrániť tak námorníkov na palubách vratkých lodí, ktorí z neho nosili šperky. No jeho čírosť mala pre iných význam v úprimnosti v manželskom zväzku. Jeho nosenie napomáha k trvácemu partnerskému vzťahu.

Jantár- Zlatistý kameň pochádzajúci zo živice pradávnych stromov, ktorý zažil prítomnosť dinosaurov. Je drahokamom šťastia a radosti zo života. Vnáša do života ľudí nádej a silu, ktorú neraz v živote veľmi potrebujeme.

Karneol- Alebo aj kameň ambícii. Kameň, ktorý má naučiť ľudí ako žiť v prítomnom okamihu. Ide v podstate o uvedomenie si vzácnosti každej chvíle v živote. Vďaka tomu si dokážeme plniť ba aj naše povinnosti či prežívať ťažké chvíle s vďakou a pochopením.

Olivín- Kameň, ktorý chráni Auru. Uvoľňuje záťaž, ktorú si so sebou nesieme z minulosti. Ničí všetko negatívne a toxiké. Ochraňuje vzťahy, v ktorých sa nachádzame. Ba odstraňuje už aj dávne pocity viny.

Tak a teraz už potešiť len seba, alebo svojich blízkych.