Napichovacie náušnice- Slavín (Bratislava)

€6,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Objednaj za 20 € - Náušnice LABKY
Objednaj za 25 € - Náušnice Malý princ
Pomáhame
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Remeselná výroba
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Náušnice so známou dominantou mesta, motív Slavín. Maličké napichovacie kruhové náušničky (12 mm) s rýdzo Slovenskou tématikou. Od teraz už môže byť časť vášho rodného mesta a vašich spomienok aspoň takto stále pri Vás. Uvedomujeme si že sú to nevšedné návrhy, no o to viac dokážu zaujať, o to viac pre Vás môžu znamenať. Alebo chcete niekoho potešiť, a byť pri tom originálny? Náušnice s motívom mesta sú na to ideálne. Nemusia sa báť ani alergici, napichovacia puzetka je z chirurgickej ocele.

Materiál:
Javorové drevo, chirurgická oceľ, silikónová zarážka, darčeková škatulka z kraftového papiera.

Každá sada náušníc je dodávaná s malou darčekovou krabičkou.

Zaujímavosť o pamiatke:
Slavín (Bratislava)- Pamätník na počesť zosnulých vojakov zabitých počas druhej svetovej vojny na západnom Slovensku. Autorom památníka je sochár a architekt Ján Svetlík. V roku 1962 bol Slavín vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku. Zaujímavosťou je že pre stavbu Slavína bola zbúraná veža kostola, proti jej zbúraniu bojoval aj autor sochy vojaka ktorý je umiestnený na vrchole pamätníka. Slavín je jeden z klasických Bratislavských symbolov.

Pretože sú všetky náušnice vyrábané ručne, môžu sa mierne líšiť od zobrazených obrázkov. Drevo na náušničkách neustále pracuje a z dôvodu že chceme aby vám vydržali čo najdlhšie Vás musíme upozorniť aby sa nedostali do styku s vodou či kozmetickými prostriedkami.

Tak a teraz už potešiť len seba, alebo svojich blízkych.