Napichovacie náušnice- Kamzík (Bratislava)

€6,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2021

Detailné informácie

Darček k objednávke
Darček k objednávke
Objednaj za 20 € - Náušnice LABKY
Objednaj za 25 € - Náušnice Malý princ
Pomáhame
Pomáhame
Za každú objednávku vyzbierame z lesov a okolia riek 1 kg odpadu.
Remeselná výroba
Remeselná výroba
Produkty sú vyrábané z dreva a sú ručne brúsené, maľované či pletené.

Podrobný popis

Náušnice so známou dominantou mesta, motív Kamzík. Maličké napichovacie kruhové náušničky (12 mm) s rýdzo Slovenskou tématikou. Od teraz už môže byť časť vášho rodného mesta a vašich spomienok aspoň takto stále pri Vás. Uvedomujeme si že sú to nevšedné návrhy, no o to viac dokážu zaujať, o to viac pre Vás môžu znamenať. Alebo chcete niekoho potešiť, a byť pri tom originálny? Náušnice s motívom mesta sú na to ideálne. Nemusia sa báť ani alergici, napichovacia puzetka je z chirurgickej ocele.

Materiál:
Javorové drevo, chirurgická oceľ, silikónová zarážka, darčeková škatulka z kraftového papiera.

Každá sada náušníc je dodávaná s malou darčekovou krabičkou.

Zaujímavosť o pamiatke:
Kamzík- Kamzík je vrch nad Bratislavou v pohorí Malé Karpaty a jeho vrchol sa týči do výšky 439 m n. m. Neďaleko vrcholu je televízna veža ktorá na svojom mieste stojí od 70 rokov. Vežu ktorú poznáme nahradila jej predchodcu z 50 rokov. Momentálne sa vo veži kamzík nachádza reštaurácia z ktorej za dobrého počasia uvidíme až Alpy. Je to jeden z klasických Bratislavských symbolov.

Pretože sú všetky náušnice vyrábané ručne, môžu sa mierne líšiť od zobrazených obrázkov. Drevo na náušničkách neustále pracuje a z dôvodu že chceme aby vám vydržali čo najdlhšie Vás musíme upozorniť aby sa nedostali do styku s vodou či kozmetickými prostriedkami.

Tak a teraz už potešiť len seba, alebo svojich blízkych.